K&K Instal-Bud
Kamil Równicki

ul. Niemodlińska 49
49-156 Gracze

tel. 791 55 33 01

O nas

Firma Kamil Równicki „K & K Instal-Bud” z Graczy k/Niemodlina w województwie opolskim jest doświadczonym wykonawcą kompletnych instalacji w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych. Firma specjalizuje się szczególnie w montażu, uruchamianiu i serwisowaniu systemów ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Dzięki długiemu ponad 10-letniemu doświadczeniu zawodowemu firma uzyskała status zarówno Instalatora Autoryzowanego jak też Instalatora Systemowego marki Vaillant.

W ofercie tego producenta znajdują się urządzenia niezbędne do budowy kompletnych systemów. Jest to szczególnie ważne dla nowych energooszczędnych budynków o standardzie WT 2017 i WT 2021, które muszą być wyposażane we współpracujące ze sobą urządzenia takie jak np. gazowe kotły kondensacyjne, pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne bądź solarne. Nieodzownym elementem takich budynków jest także wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperator).

Wysokie kompetencje techniczne pozwalają nam na udzielanie kompleksowego wsparcia przy realizacji inwestycji – począwszy od doboru rozwiązania, po sprzedaż, dostawę, montaż i uruchomienie, a na końcu także serwis urządzeń. Najczęściej realizowane prace dotyczą takich urządzeń i systemów, jak m.in.:

  • instalacje centralnego ogrzewania
  • kotły centralnego ogrzewania, kotłownie i węzły cieplne
  • pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne i solarne termiczne
  • instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne
  • instalacje gazowe oraz wodne i kanalizacyjne